Aktualności

PRACA DLA ARCHITEKTA

Praca dla architekta.

Poszukuję młodego architekta, najlepiej zaraz po studiach, do współpracy na stanowisku asystenta architekta. Oczekuję zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizację, samodzielność w rozwiązywaniu problemów i kreatywność.
Oferuję pracę przy różnorodnych tematach od koncepcji nawet po realizację obiektu oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie niezbędnej praktyki na stanowisku asystenta architekta i kierownika budowy w celu uzyskania uprawnień budowlanych.

Nie jest to praca zdalna.

Wymagania:

  • kandydat musi być bezrobotny, do 30 roku życia,
  • znajomość programów co najmniej AutoCad i SketchUp,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość, a przynajmniej biegłe posługiwanie się: WT jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i Prawem budowlanym,
  • znajomość budownictwa ogólnego,

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV (jedna strona w formacie pdf) oraz dwóch dowolnie wybranych i zaprojektowanych przez siebie tematów studenckich, z czego jeden musi być budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Każdy projekt musi być podpisany imieniem i nazwiskiem, zajmować jedną stronę formatu A4, czyli wizualizacje i krótki opis idei danego projektu (2 tematy = 2 strony).

CV i projekty należy wysłać w formacie pdf na adres biuro@pakzajac.pl, temat: Praca. Termin do 25.01.2019 r. Na dalszym etapie kontaktować będziemy się z wybranymi osobami.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

kontakt: biuro@pakzajac.pl
temat maila: Praca
termin: 25.01.2019 r.
załącznik: CV, 2 strony z wybranymi projektami, format pdf