Aktualności

OPIS PROJEKTU

Nasza pracownia funkcjonuje od 2012 r. Przez ten okres zaprojektowaliśmy dla Was setki domów i chcemy ich projektować jeszcze więcej. Z okazji jubileuszu dziesięciolecia działalności pracowni mamy dla Was promocję, która rusza od dzisiaj i będzie trwać do końca roku 2022 lub wyczerpania zapasów.
W ramach promocji mamy do zaoferowania 10% rabatu na usługi projektowe dla klientów indywidualnych. Promocja dotyczy wyłącznie dokumentacji projektów budowlanych dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych i rekreacji indywidualnej. Promocja nie dotyczy kosztów związanych z uzyskaniem specjalistycznych opracowań jak: ekspertyzy, badania geologiczne, przebudowy sieci, uzgodnień branżowych itp. Promocją nie są też objęte przebudowy, rozbudowy, nadbudowy, zmiany sposobu użytkowania obiektów, inwentaryzacje itp. Oferta przygotowana jest dla maksymalnie 10 zleceń i nie łączy się z indywidualną wyceną zawierającą inny rabat.
Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty promocyjnej?
Wyślij zapytanie na maila lub skontaktuj się z nami innymi dostępnymi kanałami z prośbą o przygotowanie oferty na usługę projektową. W odpowiedzi otrzymasz ofertę standardową z informacją o promocji (informacja ta będzie zawarta w ofertach spełniających w/w kryteria oraz jeśli będzie jeszcze dostępną). Dla pierwszych 10 potwierdzonych zleceń automatycznie będzie nałożony 10% rabat na projekt budowlany.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Liczba promowanych zleceń: 10 szt.
Dostępna liczba promowanych zleceń: 7 szt.
czas trwania promocji: do 31.12.2022